Hülya Avşar ve spor

Hülya Avşar ve spor

Hülya Avşar ve spor

Hülya Avşar ve spor, Uzun aradan sonra bir dizi projesiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan  önceki gün Bebek’te objektife yansıdı. Avşar, yapım şirketinden bazı isteklerde bulunduğu haberleri sorulunca : “Sette beklerken spor yapabilmem için küçük bir spor alanı kurulmasını istedim. Spordan vazgeçemiyorum ne yapayım? Hamlaşmaktan korkuyorum, ondan böyle bir isteğim oldu. Kendi lüksümden bu saatten sonra ödün vermeyeceğim ” şeklinde yanıt verdi.

Hülya Avşar: Kendi lüksümden bu saatten sonra ödün vermeyeceğim

Tüm gelişmeler Sohbetkeyfim.net ve TatliFm.Net de

Yeşilçam da filmleri ile fırtına gibi esen günümüzün eskimeyen gözde sanatçılarımızdan önde gelenlen’ler den biridir. Aşkları ile gündeme düşen bazen de yukarıda belirttiğimiz gibi spora düşkünlüğü ile bilinen bu muazzam sanatçımız ve Kariyerine müzik eğitimi aldıktan sonra müzikaller, altı albüm ve bir single ile devam etti.

1995 yılının son günlerinde yayınladığı Yarası Saklım adlı albümüyle döneme damgasını vurdu. “Bu Gece Uzun Olacak” adlı parçası, şarkının çıkış klipiydi. Klip, Hülya Avşar’ın popo sallama sahnesi başta olmak üzere daha pek çok sahnesi ile bir kült haline geldi. Klip, feministlerin tepkisini topladı, ancak ikinci klip “Yürü Ya Kulum” oldukça feminist ve erkek karşıtı bir klip oldu.

Albümden üçüncü klip bir Suat Suna şarkısı olan “Sensiz Kaldım” parçasına çekildi. Şarkı oldukça beğenildi ve pek çok kişi tarafından Avşar’ın söylediği en iyi şarkı olarak görüldü. Hülya Avşar artık 90’ların en çok konuşulan isimlerden biri haline gelmişti.

1998 yılında yayınladığı Hayat Böyle albümüyle müzik sahnesindeki yerini sağlamlaştırdı. “Aradın Mı” adlı Serdar Ortaç parçasıyla o yıl her yerde dinlendi. Şarkının klibinin de beğenilmesi üzerine, “Aradın Mı”, Hülya Avşar’ın “Bu Gece Uzun Olacak”tan sonra en çok bilinen şarkısı oldu. Albümden ikinci klip “Ah Be Güzelim” parçasına çekildi. Sanatçı, bu şarkıyla da başarı sağladı.

Özel yaşamı
İlk evliliğini 1979’da Mehmet Tecirli ile yaptı ve iki yıl evli kaldı. Kaya Çilingiroğlu ile olan evliliğinden Zehra (1998) isminde bir kız çocuğu sahibidir. Çift, 2005 yılında boşandı. Kendisi sıkı bir Beşiktaş taraftarıdır. Kaya Çilingiroğlu’ndan boşandıktan sonra bir süre iş adamı Sadettin Saran ile beraber olmuştur.

AdrenaLin 1549
1 Yorumlar
AbC

Herkesi bekleriz

Cevap bırakın

sohbet tatlı sohbet gurbet sohbet