Mirc Sohbet

Mirc Sohbet

Eskiden insanlar mirc sohbet odalarına girmek için mirc üzerinden gelmektelerdi. mirc sohbet dediğimiz de zaten bundan dolayı olmaktadır. Önceden web siteleri üzerinden girişler sağlanmamakta idi. Direk sunucular üzerinden girişler yaparak mirc chat uygulamaları üzerinden sohbet chat odalarına gelişler oluyordu. Mirc uygulamaları üzerinden girişlerin bir anlamı da kullanım olarak kolay olmasından kaynaklanmakta . Göze hoş gelen kaliteli mirc programları üzerinden girişler çok fazla olmakta idi. Bir çok internet kafenin bilgisayarları üzerinden Mirc programı olduğundan girişler de onların üzerinden olmakta idi. Sohbet etmek için eskiden çok fazla Chat odaları bulunmamakta idi. Belirli büyük mekanların mirc uygulamaların olduğundan dolayı sadece onların sohbet muhabbet odalarına girişler sağlanmakta idi .

mirc sohbetleri

mirc sohbetleri

 

Mirc üzerinden Sohbet odalarına giriş yapmak 

Şu zamanda  ise mirc üzerinden girmek yerine Web üzerinden girişler olmaktadır. Özellikle google nin reklam konusunda serbest bırakmasından dolayı bir çok sohbet siteleri reklam vererek google üzerinden girişlerini sağlamaya çalışmaktalar. Reklam vermek biraz daha fazla insanın olmasını sağlamak adına olmaktadır. Ama reklam verilmesinin bir kötü yanı paranız bitince otomatik olarak insan gelişi bitmiş oluyor . Bundan dolayı da sizlere önerim olarak web sitenize biraz daha zaman ayırmak ve onlara çalışmak olacaktır.

Mirc uygulamaları üzerinden gelen insanlar genellikle eskiden sohbet ortamlarında bulunan kişiler olmaktadır. Yani programı kullanmasını bilen bir çok insanın tercihi bu şekilde olmaktadır. Ayrıca mobil sohbet üzerinden gelenlerde olmaktadır. Mobil olarak girmek isteyenlerin de tercihi olan sohbet sitelerimiz sizleri de her yaştan ve her bölgeden kişileri burada bulundurmaktadır. Sizlerde katılın bu keyifli anların tadına varın

Boreas 1469
2 Yorumlar
AdrenaLin

Emeğine sağlık Boreas

AbC

Sohbet etmek istiyorsan sende katıl aramıza

Cevap bırakın