Bahadır Tatlıoz

Bahadır Tatlıoz

Bahadır Tatlıoz

Bahadır tatlıoz  27 Temmuz 1976 doğumlu sanatçı  piyanist, aranjör ve bestecidir. Müzik hayatına 13 yaşında adım atan  Avrupa’da bir çok müzik festivalinde piyanist olarak sahne almıştır.

2005 senesinde Erkan Oğur, Buzuki Orhan Osman ve Cem Aksel gibi önemli müzisyenlerin katkılarıyla, perküsyonist Yasin Bozkurt ile birlikte Çalıjazz adlı albümü çıkartmıştır. Orhan Osman ile 2005 Ekim ayında Almanya, Hollanda ve Belçika’da 20 konserden oluşan BUZUKİ, PİANO adlı projenin turnesi olmuştur.

ÇALIJAZZ toplumumuzun folklorik müziklerini ve kimliğini öne çıkartmak ve dünyaya tanıtma amacıyla çıkarılan bir albümdür. Bu projeyle Türkülerimiz orijinalliği bozulmadan jazz tınılarıyla harmanlanarak hazırlandı. 2012 yılında Yıllar adlı albümünü çıkardı.

Gökhan Türkmen ile Bedende Ruh Yokken adlı şarkıya düet yapan Tatlıöz Kafam Duman, Beni Yak, Benim değil klip çalışmaları ile son dönemlerde adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Aslen İstanbul doğumludur. 2018 yılında Yasemin Tatlıöz ile evlenmiştir.

Kısa bir süre önce ”Zaman ve Time” şarkılarıyla sevenleriyle buluşan ”Bahadır Tatlıöz”den yılın son günlerinde içimizi ısıtacak ve kalplerimize dokunacak bir proje daha geldi.

Sözü, müziği ve düzenlemesi sanatçıya ait olan yeni projesi ”Neredesin”in klip yönetmenliğinde yine kendisi üstlendi. Bahadır Tatlıöz”ün yeni yılda sevenleriyle buluşturduğu bembeyaz ve eşsiz bir atmosferde çekilen klibinde kendisine, yetenekli oyuncu Pelin Bölükbaş eşlik etti.

Klip çekimleri Dutxe’nin görseli müthiş yaylaları ve İstanbul sahili arasında gerçekleşti. Dramatik yapısı, kış dokusu ve sinematografisi ile dikkat çeken özgün proje yeni yılda izleyicisini heyecanlandıracak.

asemin Tatlıöz kimdir, kaç yaşında ve ne Bahadır Tatlıöz’ün karısı ne iş yapıyor soruları merak edildi. Sessiz sedasız nikah masasına oturan şarkıcı Bahadır Tatlıöz uzun süren ilişkisini nikah masasına taşıdı. Sade bir törenle evlenen çift karısı Yasemin Tatlıöz’e ömrüm sana emanet dedi.

Yasemin  ile birlikte olan ve ilişkisini gözlerden uzak yaşayan şarkıcı Bahadır Tatlıöz sessiz sedasız evlendi. Aile yakınlarının olduğu sade bir düğünle evlenen Bahadır Tatlıöz eşine ömrüm sana emanet dedi. Yasemin Tatlıöz ile  ilgili bilği elimize geçtiğinde siteye eklenecektir. sanat dünyasından haberlerimiz devam edecektir.

AdrenaLin 1303
1 Yorumlar
AbC

Emeğinize sağlık

Cevap bırakın

sohbet tatlı sohbet gurbet sohbet sohbet sohbet odaları sohbet sohbetbaslar chat odaları