Kadir İnanır Rahatsızlandı

Kadir İnanır Rahatsızlandı

Kadir İnanır Rahatsızlandı

Kadir inanır rahatsızlandı usta oyunca gece geç saatlerde yaşamış olduğu evinde rahatsızlanarak acil bir şekilde hastaneye kaldırıldığı bilgisi verilmiştir. Usta oyuncuya yapılan ilk müdahilenin ardından yoğun bakım ünitesine yatırıldığı söylenmektedir.

kadir inanır rahatsızlandı

kadir inanır rahatsızlandı

Kadir inanır yılların eskitemedi aktrömüz evinde ivme geçirdiği bilgisi verilmiştir. Hastanede tedavi altında olan oyuncunun sağlık durumu hakkında sağlık bakanı fahrettin koca bir açıklama yapmıştır. kendisi ; Bu sabah Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine bilinci kapalı olarak getirilen Sn. Kadir İnanır, tıkalı olan serebral arter damarının başarılı bir operasyonla açılmasının ardından yoğun bakıma alınmış; entübe edilmiş ve uyutulmuş olarak takibine karar verilmiştir. Klinik seyri ve beyin görüntülemeleri değerlendirilerek uyandırılması planlanmaktadır.” demiştir. Son zamanlarda kendisinin rahatsız olduğu bilinmekte olan usta oyuncu için sevenleri yakın arkadaşları akrabaları hastaneye akın etmiştir.

Kadir inanır yaşatmış olduğu karakterlerle hafızalara kazınmıştır. Yıllardır yeşilcamın efsaneleri arasında gösterilen kadir inanır bir sohbet ortamın kendisinin ordulu olduğunu ve küçük yaşlardan itibaren devamlı azimli bir şekilde çalıştığını söylemiştir. Kadir inanır ‘ın bir an önce iyileşip aramıza dönmesini temenni ederiz.

SohbetKeyfim Ailesi Olarak usta sanatçı Kadir İnanır a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Boreas 501
1 Yorumlar
Cevap bırakın

error: Content is protected !!
sohbet tatlı sohbet gurbet sohbet sohbet sohbet odaları sohbet sohbetbaslar chat odaları